Redakcja

Redakcja Serwisu i Sklepu internetowego

Portal EkoEnergia24.eu obsługiwany jest przez zespół redakcyjny firmy Press Transfer Sp.z o.o..

Posiadamy bogate wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wprowadzania i redagowania danych do stron internetowych i portali społecznościowych.

Naszą specjalizacją jest pozyskiwanie informacji z dziedziny turystyki i aktywnego wypoczynku oraz odnawialnych źródeł energii i ich sposobu wykorzystania w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.

W latach 2010-2015 redakcja prowadziła portal www.eko-polska.pl, pierwszy ekologiczny serwis społeczności ekologicznej.

Redakcja doradza klientom kierunki rozwoju portali oraz przygotowuje branżowe teksty i informacje do wybranych serwisów. Współpracujemy z wieloma instytucjami i firmami między innymi z branży turystycznej, sportowej, budowlanej, odnawialnych źródeł energii, instalatorskiej oraz energetycznej. 

Zawsze pozytywnie łączymy nasze doświadczenie w kreowaniu wizerunku firmy w Internecie, wykazując dużą znajomość mediów w Polsce.

Współpraca redakcyjna z wybranymi stronami internetowymi: 

Serwis EkoEnergia24.eu skierowany jest do wszystkich osób które interesują się tematyką odnawialnych źródeł energii i zastosowaniem tych technologii w życiu codziennym.

Na łamach naszego serwisu dowiemy się jak i gdzie można zbudować dom i jak go sfinansować. Podpowiemy jakie produkty z OZE można zamontować w domu lub mieszkaniu tak aby czerpać nieograniczoną energię ze słońca, wody i wiatru, ciesząc się mniejszymi rachunkami za zużycie prądu i ciepła.

Kontakt do Redakcji pod adresem:

Redakcja serwisu: redakcja@ekoenergia24.eu

Redakcja:
Press Transfer Sp. z o. o.
ul. Bohaterów  Września 1939r. 7
12-100 Szczytno
woj. warmińsko-mazurskie
www.presstransfer.pl

NIP:  745-181-62-33
REGON: 280404097
KRS: 0000331536
Rejestr Dzienników i Czasopism: 874

Tel. kom. 600 02 42 65 - Redaktor Naczelny Dariusz Mosakowski

anuluj

Wyszukiwanie zaawansowane