Wiadomości

Systemy fotowoltaiczne w Integracji B2B

Dzisiaj zarządzanie przedsiębiorstwem to nie tylko podejmowanie decyzji o kierunkach rozwoju firmy

Dzisiaj zarządzanie przedsiębiorstwem to nie tylko podejmowanie decyzji o kierunkach rozwoju firmy, inwestowania środków pieniężnych w nowe inwestycje, ale przede wszystkim to także zakup odpowiedniej technologii, która zapewnia nam szybszy i łatwiejszy rozwój przedsiębiorstwa.

Ciekawym przykładem połączenia w przedsiębiorstwie nowych technologii i rozwiązań integrujących wiele aplikacji w systemach informatycznych jest firma z Warszawy IntegracjaB2B Sp. z o.o.

W roku 2019 Integracja B2B wprowadziła nową ofertę dla firm, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, a jest nią możliwość montażu systemów fotowoltaicznych. Zintegrowane połączenie nowych technologii w firmie, które posiada w ofercie Integracja B2B Sp. z o.o.  takie jak rejestracja procesów produkcyjnych, czasu pracy lub kontroli dostępu w firmie, w połączeniu z zamontowaniem instalacji systemu fotowoltaicznego obniżającego koszty prądu praktycznie do zera, to nie alternatywa tylko konieczna potrzeba na jaką w ostatnich miesiącach decyduje się coraz więcej firm w Polsce.

Integracja B2B Sp. z o.o. w ciągu kilku miesięcy 2019 roku zainstalowała w Polsce kilkadziesiąt  instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy blisko 500 kW w domach jednorodzinnych (miasto i wieś) oraz w firmach. Duży udział w tych inwestycjach ma nowy rządowy program „Mój Prąd”.

„Mój Prąd” to program skierowany do gospodarstw domowych. Każda osoba fizyczna, która zainwestuje w instalację fotowoltaiczną, otrzyma dotację w wysokości do 50% kosztów kwalifikowanych, lecz maksymalnie 5.000 zł na jedną elektrownię-instalację słoneczną. Zwrot otrzymuje się z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska po zakończeniu inwestycji. Program skierowany jest dla osób fizycznych, chcących produkować energię elektryczną na własne potrzeby. Programem objęte są elektrownie słoneczne o mocy od 2 kW do 10 kW.                                          

Od dnia 13.01.2020 do 18.12.2020 roku, rozpoczął się II nabór składania do NFOŚiGW dokumentów oddanych mikroinstalacji fotowoltaicznych w celu uzyskania zwrotu dotacji w kwocie 5.000,00 zł.

Dodatkowo klient może uzyskać zwrot z podatku za rozliczany rok podatkowy. W rozliczeniu PIT za rok 2020, każdy podatnik może odliczyć sobie 18% lub 32% w zależności od swojego progu podatkowego. Należy w rozliczeniu podatkowym uwzględnić wartość inwestycji, pomniejszoną o wartość dofinansowania uzyskanego w ramach programu „Mój Prąd”.

Dla osób poszukujących dodatkowego finansowania na zakup mikroinstalacji fotowoltaicznej firma Integracja B2B Sp. z o.o. posiada także ofertę Banku PKO BP.  

Zapraszamy do kontaktu z firmą Integracja B2B Sp. z o.o. w celu otrzymania pełnej oferty instalacji fotowoltaicznych. Telefon +48 22 300 07 94 lub mailem sekretariat@integracjab2b.pl

Źródło: www.integracjab2b.pl
Foto. Integracja B2B

anuluj

Wyszukiwanie zaawansowane